השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מצבות מדברות

כשאדם נפטר, צפים ועולים להם רגשות כואבים וגעגוע עז לאותו אדם יקר שאינו עוד איתנו. אך דווקא ברגעים הלא פשוטים הללו, רבים נאלצים להתמודד עם סידורים רבים לרבות בחירתה של מצבה איכותית שתעביר את מלוא כובד רגשותיהם. ואכן, בחירה בהקמה של מצבות מדברות, מעניקה כיום לאנשים רבים את האפשרות שבהנצחת אדם אהוב בצורה הייחודית והמרשימה ביותר.

מה הן מצבות מדברות ומה משמעותן?

קיימים סוגים שונים של מצבות בבתי העלמין. אך מפעם לפעם ניתן יהיה להיתקל בדבר מה מיוחד – מצבות מדברות. זהו למעשה כינוי למצבות ייחודיות, פחות שגרתיות לעומת האחרות, והן אלו אשר מהוות את זיכרון המת בעבור אלו שנותרו בחיים. אלא שהמצבות המדברות לא פונות רק אל משפחתו של המנוח, אלא גם לבאי בית העלמין אשר לא הכירו אותו; הן מצבות הפונות לעולם ומראות לו מי היה האדם בחייו.

בחירה בהצבתה של מצבה מדברת מעניקה לבני המשפחה והחברים את האפשרות לתאר את יקיריהם וסיפור חייו במשפט ייחודי. זו למעשה דרך להפוך את כל עניין המצבות הקר והמנוכר לאישי הרבה יותר ולאזכר פרטים מחייו של המנוח אשר לא  מהווים רק את שם הוריו, תאריך הלידה והפטירה. מצבות מדברות יהיו אלו אשר יספרו על רגעי השיא בחייו של האדם, על עצם העובדה כי הוא אב או אם, כי חבריו אוהבים אותו וממשיכים להתגעגע גם בזמנים קשים אלו.

משמעותן של מצבות אלו תהיה בהנצחת פועלו של אדם וציון העובדה כי היה נערך ואהוב גם בחייו וגם במותו. אל תוותרו על מחווה מרגשת זו ובחרו ליקירכם את הטוב ביותר.

מעטרים את המצבה מהלב ומהנשמה

המצבה אשר תעמוד ותכבד את זכרו של יקיריכם חייבת להיות באיכות הגבוהה ביותר. זאת על מנת שתוכל לעמוד במקומה במשך שנים ארוכות מבלי להינזק או להיסדק. אך מעבר לכך, מומלץ יהיה להוסיף לה מעין אמירה אישית אשר תתאר את חייו ופועלו של המנוח ואת הדרך בה גרם לכם להרגיש.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה