השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מצבות גרניט

אבן גרניט הינה האבן החזקה ביותר לבניית מצבות.
למצבה בה נעשה שימוש בגרניט מראה סולידי ומכובד, בכל מגוון הצבעים שיש לסוג האבן להציע; 
האותיות החרוטות בגרניט אינן דורשות צביעה ולכן אין צורך בחידוש- זאת לעומת אותיות צבועות.
מצבה מגרניט אינה מתיישנת ולא דורשת שום סוג של תחזוקה מלבד ניקיון.
מצבות גרניט נחשבות בין המצבות האלגנטיות והמרשימות ביותר. את אבן הגרניט לרוב מייבאים מחו"ל, והיא ידועה בשל חוזקה וטיבה. אבן זו הינה בחירה מצוינת למצבות, בזכות תכונותיה הייחודיות אשר מבטיחות את השמרותו של המראה המקורי של המצבה למשך שנים ארוכות. כך למעשה ניתן יהיה להנציח את יקיריכם בצורה העמידה והאיכותית ביותר.

על היתרונות של מצבות גרניט 

מצבות גרניט, או שחם בעברית, הינן מצבות אשר מיוצרות מסלע גבישי אשר נוצר בשכבות העמוקות של כדור הארץ. סלע ייחודי זה טומן בחובו מגוון רחב של יתרונות, אשר הפכו אותו לאחת הבחירות הנפוצות ביותר ליצירתן של מצבות איכותיות ועמידות.

  • מראה מכובד וייצוגי – לאחר ליטוש סלע הגרניט זוכה להדגשה של תכונותיו הייחודיות. כך שבתוצאה הסופית ניתן יהיה לקבל מצבה מכובדת ומבריקה. ניתן יהיה לשלב במצבה גרניט מלוטש ובלתי מלוטש וכך ליצור ניגודיות מעוצבת ומרשימה במיוחד.
  • מגוון של צבעים – את הגרניט ניתן יהיה להפיק בגוונים שונים, כך למעשה ליצור את ההתאמה המדויקת שבין הצבע להעדפה שלכם. אבני גרניט מגיעות במגוון גוונים של חום, אדום ואפור.
  • עמידות וחוזק – הגרניט הינו סלע חזק במיוחד ועמיד מאוד. תכונה זו הופכת אותו לבחירה נבונה בעבור מצבות אשר נמצאות בחוץ וחשופות בכל עת לאיתני הטבע.
  • מרשים גם לאחר שנים ארוכות – הייחודיות של האבן, העמידות שלה וההרכב שלה, הופכים את הגרניט לבחירה טובה בתור מצבה, זאת לאור העובדה כי המראה של המצבה יישמר כפי שהוא לאורך זמן.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה