השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מצבות אומנותיות

מצבות אומנותיות- עיצוב מצבות, כשמו כן הוא, הוא עיצוב לכל דבר. לאנשים שונים טעם שונה ותפיסה שונה לגבי איך מצבה אמורה להראות. בהתאם, ובניגוד למצבות החדגוניות שהיו נפוצות פעם, הבחירה בעיצוב מצבה ייחודית בהתאמה אישית צוברת תאוצה. מצבות אומנותיות הופכות עם השנים לבחירה הרבה יותר נפוצה, לאור סיבה פשוטה מאוד- זו ההזדמנות שלכם לומר מספר מילים אחרונות ולהנציח את זכרו של אדם יקר בצורה המיוחדת ביותר.

כשהעיצוב מגיע הלב, התוצאות הן המרגשות ביותר.

איך יוצרים מצבות אומנותיות?

מצבות אומנותיות מספקות יתרונות רגשיים רבים בהנצחתו של המנוח. הן המתאימות ביותר לתיעוד מורשתו של המנוח ופעילותו בחייו, שכן כל פרט בהן מעוצב אישית בהשראתו. המצבה היא הזדמנות החברים והמשפחה הנותרים לחלוק כבוד אחרון. מצבה אומנותית תסייע בהנצחת רוחו של האדם כפי שהיה, במקום רק להוות גלעד למקום מנוחתו. בהתחשב בכל אלו, אין ספק כי מצבות מסוג זה תמיד יהיו מרגשות במיוחד.

על מנת ליצור מצבה אישית, מיוחדת ובעלת נראות בלתי שגרתית, מומלץ יהיה להתמקד בנקודות הבאות:

  • חייו ופועלו של האדם – ראשית, יהיה עליכם לחשוב מה היו יכולות להיות העדפותיו של המנוח למצבה שלו. הרהרו בחייו ובאופיו ובחרו זיכרון או אמירה ייחודית אשר יתארו אותו בצורה המדויקת ביותר.
  • עיצוב מיוחד ומרגש – שלב זה אמנם המאתגר ביותר, אך יאפשר לכם ליצור את המצבה הייחודית והאומנותית ביותר. יחד נעצב מצבה בעלת מסר וסימני היכר, אשר תעביר בצורה מרגשת ויוצאת דופן את זיכרון חייו של המנוח.
  • חומרים ייחודיים – חשוב לדעת כי בחירה בחומרי גלם ייחודיים ומתאימים תאפשר את העברתו של העיצוב מחזון למציאות; וכל זאת בצורה אשר תואמת את העדפותיכם במדויק ככל הניתן.
  • נוסח אישי ומדויק– הכיתוב שיופיע על המצבה חשוב לא פחות משאר העיצוב שלה. יש להביע רגש, אך מבלי להכביר במילים. עוד בנושא אפשר למצוא במאמרנו על כיתוב מצבות.

 

עיצוב מצבה אומנותית מצריך יותר מאמץ מאשר מצבה שגרתית, והתהליך אישי וקרוב יותר. אנו מבטיחים להיות זמינים ולסייע בכל צעד לאורך הדרך בצורה מקצועית, פתוחה ורגישה. מצבות אומנותיות הן ההתמחות שלנו, ולכל שאלה ניתן לפנות אלינו- טל חזן מצבות מיוחדות.

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של סלעים לבחירה

שיווק לעסקים במדיה שיווק לעסקים במדיה